Living > Interiér > Ložnice > Zdravotní matrace

Zdravotní matrace

27. 5. 2014 | Ložnice | Komerční prezentace

Budíte se s bolestmi zad a kloubů? Základem zdravého spánku je kvalitní matrace. Nabízíme zdravotní matrace české výroby nejvyšší kvality, které byly úspěšně testovány ve Fakultní nemocnici Olomouc a splnily požadavky stanovené státem nést označení zdravotní matrace.

Zdravotní  matrace

Matrace jsou vhodné pro náročné klinické i domácí použití. Slouží pro osoby trpící bolestmi zad, dlouhodobě upoutanými na lůžko nebo osoby, které se chtějí těmto nepříjemných problémům vyvarovat. Matrace zabraňují vzniku či zmírnění dekubitů (proleženin) a zbaví Vás poruch spánku. Zaručí vašim zádům a krčním svalům relaxaci a uvolnění, které jsou při celodenní práci často přetěžovány.

   ♣Základní rozdělení zdravotních matrací
Pěnové matrace
Matrace vyrobené ze studené, PUR nebo bio pěny, které mají výbornou elasticitu, tvarovou stálost a dlouhou životnost. Díky velkým pórům jsou matrace dokonale provzdušněny a lépe odvádí teplo. Matrace z bio pěny navíc obsahují sojový extrakt, který má příznivý vliv na lidský organizmus a šetří náš ekosystém. Do této kategorie patří také latexové matrace, které jsou zdravotně nezávadné a odolné proti plísním a bakteriím.Typ: Matrace z viscoelastické pěny Verona s jádrem ze studené pěny, dvojí tuhostí, zatížením do 110kg, výškou 18cm a 7-mi zónami může být vaše od 3 990Kč.

Pružinové a taštičkové
Pružinové matrace patří mezi nejlépe větratelné matrace, které nabízíme. Jádro tvoří pružiny o síle drátu 2,4cm, které jsou navzájem spojeny přídavnými pérky. Tím je znemožněno uvolnění pružin. Na roznášecí vrstvě je využit vysoce gramážní filc, který zabraňuje prostupu těchto pružin.

Taštičkové matrace s jádrem z taštičkových pružin, které vynikají svou elasticitou a zabezpečují ideální ortopedickou polohu páteře a kloubů. Jádro matrace tvoří cca 1000ks pružin uložených v samostatných taštičkách, kde každá taštička reaguje individuálně na nerovnosti lidského těla a umožňuje tak optimální rozložení hmotnosti.Typ: Taštičková matrace Eva s dvojí tuhostí, zatížením do 120kg, výškou 22cm a 7-mi zónami. Matrace je vyrobena s použitím studené pěny vyšší a nižší tuhosti. Díky svému složení je vhodná pro širokou škálu uživatelů. Vlastnit ji můžete za 5 574Kč.

Lamelové matrace
Vyznačují se lamelovým roštem umístěným uvnitř matrace a podélnými pružícími nosníky, které si lze nastavit podle své váhové kategorie. Sami můžete ovlivnit změkčení či vyztužení matrace. Lamelová matrace vám poskytne anatomicky správnou podporu těla a tím zdravý spánek a dokonalou relaxaci.Typ: Ortopedická lamelová matrace Sára klasik, která získala 6x za sebou značku jakosti CZECH MADE a také prestižní ocenění "ČESKÁ KVALITA NÁBYTEK". Využijte nyní akci -15% a zakupte lamelovou matraci od 5 941Kč.

Je těžko říci, které z vybraných druhů matrací jsou vhodnější. Vždy záleží na individuální konstrukci matrace nebo na metodách, které výrobce používá.

Rozměry zdravotní matrace
Zdravotní matraci lze zakoupit ve standardních rozměrech, kterými jsou: 195x80, 195x85, 200x80, 200x90, 200x140, 200x160 nebo 200x180. Matrace vám poskytne tolik prostoru na spaní, kolik potřebujete.
Výška zdravotní matrace by měla být minimálně 14 - 16cm, na trhu jsou sice i tenčí matrace, ale jejich životnost je velmi malá. Velmi rychle se proleží a uživatel tím pádem musí brzy matraci vyměnit.

Zdravotní matrace na míru
Nenašli jste požadovaný rozměr? Nezoufejte. Vyrobíme vám matraci na míru dle vašich požadavků. Zvolit si můžete nejen přesné rozměry, ale také matraci, která vám nejlépe vyhovuje. Dodací lhůta matrací na míru je 3 - 5 dnů.

Cena zdravotní matrace
Cena zdravotní matrace se odvíjí od zvoleného materiálu a rozměru. Využít můžete naši akční nabídku 1 + 1, kde za cenu jedné matrace dostanete matrace dvě.Typ: Matrace z bio pěny Malaga, která je dvojí tuhosti (střední a tvrdá), má zatížení do 130kg, výšku 18cm a 7 zón. Matrace je vyrobena z kombinace studené a líné pěny s přídavkem sojového extraktu a AloeVera. Matraci nabízíme v 5-ti druzích potahů od 7 890Kč.

Kvalitní zdravotní matrace vám umožní spánek v příjemné a především zdravé poloze bez bolesti, vaše tělo si odpočine a načerpá síly na další povinnosti.

Komentáře ke článku

Přidat komentář
  • Zatím bez komentáře

Vložit komentář
Nejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.

captcha

Doporučená témata

interiér, bydlení, kuchyně, ložnice, koupelna, nábytek

Rostlina dne

Koniklec

Koniklec

Nápadné květy v bílé, růžové a nejčastěji fialové barvě. Zajímavě členěné listy, působivé ochmýřené nevšedně vypadající...

Atlas rostlin

Diskutujte o bydlení na fóru

(26 460 aktivních uživatelů 73 145 témat)

Poslední příspěvky

Bibi53
od: Bibi53 | 25. 09. 2016, 13:18

Ahoj v neděli , krásné počasíčko i u nás! Apr... Číst

kvetinka272
od: kvetinka272 | 25. 09. 2016, 11:48

Přeji pěknou sluníčkovou neděličku U nás byl... Číst

michalnet
od: michalnet | 25. 09. 2016, 10:07

zdravím chci se zeptat jde o dum cca 6 let star... Číst

aprill1
od: aprill1 | 25. 09. 2016, 08:30

Krásnou neděličku přeju....u nás opětně nádhern... Číst

Bohaté fotogalerie
plné inspirace a trendů
Postupy a návody
na tvoření dekorací a úpravy bytu
Nejdéle žijící fórum
o bydlení na českém internetu
Lifestylový magazín
s 13-ti letou tradicí
TOPlist