Living > Interiér > Ložnice > Obdivuhodné černobílé ložnice

Obdivuhodné černobílé ložnice

15. 8. 2014 | Ložnice

Možná máte pocit, že černá barva není ta správná volba pro prostory, kde se spí a relaxuje. Ale my doufáme, že po přečtení dnešního článku a prohlédnutí všech inspirativních černobílých ložnic, které jsme pro vás shromáždili do dnešní fotogalerie, změníte názor. Samozřejmě, vše je věcí osobního vkusu, ale někdy možná až zbytečně často zůstáváme ve starých vyježděných kolejích a nepřipouštíme změnu. Třeba tomu bude s vaší ložnicí jinak.

Netradiční kombinace barev s velkým efektem

Ložnice je jednou z těch místností, kde kombinací černé a bílébarvy, nejrůznějších motivů v těchto barvách a přidáním tradičního nábytku a výzdoby je snadné dosáhnout změny. Kromě toho toto barevné spojení vypadá skvěle. Taková kombinace dává ložnici doslova Hollywoodský vzhled a přináší sem náladu bohémského života. Černá a bílá jsou barvy kontrastní. Ze své podstaty jsou to barvy klasické.

Velká fotogalerie jak vymalovat ložnici

Jak vymalovat ložnici fotogalerie

Černá a bílá – módní trend

Černá a bílá, to je módní trend současnosti. Správná kombinace těchto kontrastních barev je schopna udělat váš pokoj velmi elegantní a dramatický. Bílá je perfektní pro pozadí místnosti, protože s takovou barvou na stěnách jakýkoli pokoj bude vypadat vždy větší a jasnější. Černé prvky současně mohou přidat noblesní a sofistikovaný dotek pokojového designu.

Mnoho inspirace v naší fotogalerii

Výše si můžete prohlédnout v naší fotogalerii úžasné ložnice v černobílém designu. Podívejte se na tuto galerii fotografií černobílých ložnic a uvidíte, jak hodně cool jsou černé a bílé pokoje. Možná pak i vy zatoužíte po změně.

Text: Zuzana Bohdalová
Foto: digsdigs.com

Dále čtěte

Moderní ložnice zářící v červené, černé a bílé

Moderní ložnice zářící v červené, černé a bílé

Že ložnice slouží k odpočinku, to víme všichni. To, že kvalita spánku nezávisí jen na měkkosti matrace a čerstvém vzduchu, ale i na kombinaci barev však řeší málokdo. Po mnoha provedených studiích se odborníci shodli na tom, že nejlepší kombinace barev, zaručující kvalitní odpočinek a více než uspokojivý sexuální život, je červená, černá a bílá.

Barvy do ložnice  - vybírejte s námi

Barvy do ložnice - vybírejte s námi

Dobře se vyspat vůbec není jednoduché. Jelikož vše souvisí se vším, i kvalitní spánek má několik důležitých podmínek. Nemálo výzkumů již potvrdilo, že čím jsou lidé spokojenější s ložnicí a jejím zařízením, tím déle a lépe spí. Celosvětový průměr denně naspaného času je 7 hodin a 6 minut. Tentokrát se zaměříme na to, jak náš spánek a spokojenost s odpočinkem ovlivňují barvy v ložnici.

Červená, černá a bílá  - nesmrtelná kombinace

Červená, černá a bílá - nesmrtelná kombinace

Bez nadsázky můžeme tyto barvy a jejich barevné kombinace považovat za nesmrtelné. Jsou totiž jednou ze stále populárních kombinací. Čím promyšlenější bude váš koncept v obsazování hlavních rolí těchto tří barev ve vašem interiéru, tím spokojenější budete posléze s jeho výsledkem. Zkoušejte, navrhujte a experimentujte.

Černo-bílá koupelna bude stále inspirovat

Černo-bílá koupelna bude stále inspirovat

Pokud při zařizování, popřípadě renovaci své koupelny uvažujete o kombinaci černé a bílé barvy, nabízíme vám několik nápadů a alternativ jakým směrem se můžete vydat. Kombinace černé a bílé barvy je ideální spojením, jakým můžete dosáhnout vždy elegantních a moderních řešení vaší koupelny.

Komentáře ke článku

Přidat komentář
  • Od: Gábina, 21. 1. 2015

    Zdravím Verčo, nemohla byste mi sem, prosím, hodit odkaz té skříně, kterou jste si vybrali? Momentálně totiž sháníme nějaké pěkné prostorné skříně s posuvnými dveřmi, tak bych se ráda nechala inspirovat :) Jinak kombinace vzorových ložnic je samozřejmě úžasná, ale obávám se, že nám, obyčejným lidem, se to nikdy takhle sladit nepodaří :D nebo aspoň mě určitě ne :D

Vložit komentář
Nejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.

captcha

Doporučená témata

interiér, bydlení, kuchyně, ložnice, koupelna, nábytek

Rostlina dne

Plamének

Plamének

Plamének je stálezelená popínavá rostlina. Květenství odrůdy Clematis bylo vyšlechtěno až do současné podoby velkokvětých...

Atlas rostlin

Diskutujte o bydlení na fóru

(26 461 aktivních uživatelů 73 146 témat)

Poslední příspěvky

Malda
od: Malda | 25. 09. 2016, 21:49

My s pritelem jsme spokojeni s odvedenou praci ... Číst

pafas
od: pafas | 25. 09. 2016, 21:03

Dobrý den. Řeším problém s vjezdem do zahrady. ... Číst

aprill1
od: aprill1 | 25. 09. 2016, 20:31

[quote="pastelka-růžová":c6017].....n... Číst

Bibi53
od: Bibi53 | 25. 09. 2016, 20:28

Pastelko, jasně, že máš podepsanou omluvenku ... Číst

Bohaté fotogalerie
plné inspirace a trendů
Postupy a návody
na tvoření dekorací a úpravy bytu
Nejdéle žijící fórum
o bydlení na českém internetu
Lifestylový magazín
s 13-ti letou tradicí
TOPlist