Living > Interiér > Koupelna > Originální koupelnové doplňky

Originální koupelnové doplňky - tipy pro vás

11. 12. 2014 | Koupelna

Koupelna by nebyla úplná bez nejrůznějších doplňků, drobností a pomůcek k mytí nebo čistění těla. Ideální je tedy, když máme i v těchto věcech a záležitostech možnost výběru. Můžeme tak jednak vyladit svou koupelnu do nejmenšího detailu a zároveň si vybrat vše v potřebné kvalitě.

Koupete se rádi?

Většina z vás jistě odpoví, že ano. Koupel je blahodárná a osvěží tělo i duši. Koupel však může být i zábavná, a to nejen pro děti, ale i pro dospělé. Jak je možné z běžné koupele učinit koupel zábavnou? No přece díky nejrůznějším vychytávám a zajímavým koupelnovým doplňkům, které přinesou do celého koupelnového prostoru svěžest a hravost.

Nevídané tvary a veselé barvy

Už jste se někdy koupali společně s krokodýlem? Píšete si rádi poznámky i ve sprše? Schováváte záchodovou štětku do třešně? Pokud vám tyto naše otázky připadají poněkud nesmyslné, vězte, že tomu tak nemusí být, pokud si projdete fotogalerii u článku a uvidíte, jaký tvar, předměty a zvířata vám připomínají nejrůznější koupelnové doplňky, které jsme sem vybrali.

Něco veselého i pro děti

Hlavně děti jistě potěší některé vychytávky do koupelny, se kterými si užijí spoustu zábavy a legrace. Může to být například mýdlo ve tvaru a barvách stavebnice Lego, nebo mycí houba vypadající na vlas stejně jako skvělý nanuk. Ale opravdovou radost a úsměv na tvářích dětí zcela určitě vyvolá bublinkovač, tvořič pěny, který jednoduchým způsobem pomocí přísavky přiděláte na okraj vany.

Nic není nemožné

Držáky papírových utěrek ve tvaru ptačích budek, mýdlo v podobě panáčků Igráčků, špunt do vany s hlavou krokodýla, která se vznáší na vodní hladině, leknín jako zásobník vatových tyčinek a spousta dalších zajímavě a netradičně řešených koupelnových doplňků jistě udělá radost každému milovníkovi koupání a relaxace v pohodlí domácí vany.

Text: Zuzana Bohdalová
Foto: homestory.rp-online.de

Dále čtěte

Rekonstrukce koupelen

Rekonstrukce koupelen

Existuje celá řada důvodů, proč se rozhodneme pro rekonstrukci koupelny. Ze statistik vyplývá, že právě koupelny patří spolu s kuchyněmi k nejčastěji renovovaným místnostem v rodinných domech i bytech − někdy přestane vyhovovat sanitární vybavení, jindy kvalita či vzhled obkladů, v těch nejzásadnějších případech velikost, dispoziční uspořádání nebo zarostlé rozvody vody. Jindy to může být odhodlání vytvořit novou prostornou místnost pro relaxaci.

Moderní koupelnové doplňky změní image koupelny

Moderní koupelnové doplňky změní image koupelny

Víte, jak vykouzlíte bez velkých investic moderní vzhled vaší koupelny? Postarejte se o výměnu starých koupelnových doplňků za nové. Uvidíte, jaký svěží vzhled dodá koupelně třeba pouhá výměna koupelnové předložky, sprchového závěsu, dávkovače mýdla nebo kelímků na zubní kartáčky.

Zařízení do všední i nevšední koupelny

Zařízení do všední i nevšední koupelny

Takový hygienický komfort, jaký v současnosti považujeme za zcela samozřejmý, nebyl vždy běžnou součástí privátního vybavení bytů. Není tomu zase tak dávno, co se o hygienické zázemí, umístěné na pavlači, dělilo celé patro domu. Teď však už spíš vymýšlíme, jak si naše koupelny a koupelničky ještě více zpříjemnit a personalizovat k naší osobnosti a pohodlí.

Nové trendy a tipy ve světě koupelnových umyvadel

Nové trendy a tipy ve světě koupelnových umyvadel

Dnešní koupelny mohou svým uživatelům nabídnout dokonalé designové řešení pro takřka jakoukoli netypickou situaci a prostor. Stejně tak je tomu i s koupelnovými umyvadly. Vyvíjejí se stále nové a nové typy a designová provedení. Materiálové novinky se dostávají blíže ke svým uživatelům. Pojďme se tedy na ně podívat zblízka.

Komentáře ke článku

Přidat komentář
  • Zatím bez komentáře

Vložit komentář
Nejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.

captcha

Doporučená témata

interiér, bydlení, kuchyně, ložnice, koupelna, nábytek

Rostlina dne

Kalistemon

Kalistemon

Kalistemon je stromek nebo keř. Rostlina má úzké, vejčité, stálezelené listy. Květy jsou štětkovité útvary na koncích...

Atlas rostlin

Diskutujte o bydlení na fóru

(26 460 aktivních uživatelů 73 144 témat)

Poslední příspěvky

Malda
od: Malda | 24. 09. 2016, 22:43

Kvalitni postel je zaklad kdo ma maly prostor a... Číst

Jožka
od: Jožka | 24. 09. 2016, 21:28

a onedlho fertik Číst

kvetinka272
od: kvetinka272 | 24. 09. 2016, 20:24

Přeji krásný den Já jsem dnes ten krásný den... Číst

Beky
od: Beky | 24. 09. 2016, 15:49

Mikori perfektní...příští rok tam jedeme taky ... Číst

Bohaté fotogalerie
plné inspirace a trendů
Postupy a návody
na tvoření dekorací a úpravy bytu
Nejdéle žijící fórum
o bydlení na českém internetu
Lifestylový magazín
s 13-ti letou tradicí
TOPlist