Living > Interiér > Koupelna > Koupelnové radiátory - design i klasika

Koupelnové radiátory - design i klasika

19. 9. 2011 | Koupelna

V dřívějších dobách byly koupelny považovány za podřadné místnosti plnící pouze funkci umývárny. S postupem času však důležitost koupelen vzrostla a nyní jsou pro některé lidi stejně důležité jako třeba obývací pokoj.

Koupelnové radiátory - design i klasika

To je dáno především dnešní uspěchanou dobou, ve které je pro lidský organismus velmi důležitý odpočinek a relaxace. Právě proto má v dnešní době koupelna takovou důležitost, neboť je ideálním prostředím pro odpočinek a klidnou regeneraci organismu. Základní prvky pro optimální relaxaci v koupelně jsou dva - vana a koupelnový radiátor. Oba prvky mají některé věci společné. Vany i koupelnové radiátory musí dobře vypadat a skvěle plnit svoji funkci. V případě van je již delší dobu zaměřován vývoj na jejich designovou stránku, neboť po funkční stránce nejsou na vany kladeny takové nároky jako na koupelnové radiátory. Koupelnové radiátory totiž musejí čelit daleko větším nárokům na funkčnost a odolnost a proto se nabízí zajímavá otázka.


Mohou být koupelnové radiátory i designově hezké?

Odpověď jsme našli u česko-belgické společnosti Laurens Czech Republic s.r.o., která se zabývá radiátory již řadu let, přesněji od roku 1993. Tato společnost si dobře uvědomuje důležitost koupelen v lidském životě a proto zaměřila své úsilí nejen na stránku funkčnosti koupelnových radiátorů, ale především na vývoj jejich designu. Designové koupelnové radiátory Laurens jsou vyráběny jak v různých tvarech, tak i v různých barvách nebo materiálech. Vyjímkou nejsou řešení do koupelen, kde Vám firma Laurens vyrobí koupelnový radiátor přesně na míru. Výsledkem jsou radiátory, které se hodí do každé koupelny a dokonale zapadnou do jejího designu. Radiátory Laurens jsou nejen hezké, ale i 100% funkční.

Nepřehlédněte! Velká inspirativní galerie koupelen

koupelny inspirace fotogalerie


Jaké funkce plní koupelnové radiátory Laurens?

Jak již bylo řečeno. Na koupelnové radiátory jsou vyvíjeny větší funkční požadavky než na radiátory umístěné v obývacím pokoji. Koupelnové radiátory značky Laurens plní dokonce hned tři funkce:


●    Rychle a intenzivně vyhřívají koupelnu díky svému vertikálnímu umístění nebo většímu počtu horizontálních trubek v případě žebříkových radiátorů,
●    dokonale vysušují ručníky, osušky i další textílie různých tvarů a velikostí a
●    jsou jedinečným designovým doplňkem, který dotváří příjemnou atmosféru koupelny

Moderní designové interiéry - Velká fotogalerie 

Moderní designové interiéry fotogalerie


K tomu je ještě potřeba přihlédnout ke kvalitním technologiím, kterými jsou koupelnové radiátory Laurens vyráběny a které umožňují dlouhodobý a bezúdržbový provoz.


www.Laurens.cz   

Komerční článek

Dále čtěte

Inspirace: Koupelny, které mají styl

Inspirace: Koupelny, které mají styl

Koupelna je výjimečným prostorem každého domova. Je to také ale prostor, kde můžeme v soukromí po těžkém dni načerpat novou energii v horké a voňavé lázni a očistit tak unavené tělo a osvěžit mysl. Abychom se zde mohli uvolnit, je důležité, aby na nás prostředí koupelny působilo příjemně.

Kuchyňské ostrůvky – jste pro?

Kuchyňské ostrůvky – jste pro?

Máte-li dostatek prostoru v kuchyni, pak se k pořízení kuchyňského ostrůvku určitě přikloňte. Má mnoho výhod, mezi které patří další úložný prostor, varné centrum, centrum pro přípravu jídel…

Zvolte vhodné osvětlení do koupelny

Zvolte vhodné osvětlení do koupelny

Osvětlení je v koupelně velmi zásadní otázkou. Je lepší zvolit jedno centrální světlo nebo několik bodovek? Jak blízko vany lze svítidla umístit? Na co si dát pozor a kam neopomenout světlo umístit? Na to vše se vám pokusíme odpovědět v následujícím článku.

Komentáře ke článku

Přidat komentář
  • Zatím bez komentáře

Vložit komentář
Nejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.

captcha

Doporučená témata

interiér, bydlení, kuchyně, ložnice, koupelna, nábytek

Rostlina dne

Koniklec

Koniklec

Nápadné květy v bílé, růžové a nejčastěji fialové barvě. Zajímavě členěné listy, působivé ochmýřené nevšedně vypadající...

Atlas rostlin

Diskutujte o bydlení na fóru

(26 460 aktivních uživatelů 73 145 témat)

Poslední příspěvky

Bibi53
od: Bibi53 | 25. 09. 2016, 13:18

Ahoj v neděli , krásné počasíčko i u nás! Apr... Číst

kvetinka272
od: kvetinka272 | 25. 09. 2016, 11:48

Přeji pěknou sluníčkovou neděličku U nás byl... Číst

michalnet
od: michalnet | 25. 09. 2016, 10:07

zdravím chci se zeptat jde o dum cca 6 let star... Číst

aprill1
od: aprill1 | 25. 09. 2016, 08:30

Krásnou neděličku přeju....u nás opětně nádhern... Číst

Bohaté fotogalerie
plné inspirace a trendů
Postupy a návody
na tvoření dekorací a úpravy bytu
Nejdéle žijící fórum
o bydlení na českém internetu
Lifestylový magazín
s 13-ti letou tradicí
TOPlist