Living > Interiér > Koupelna > Koupelna pro vaši duši

Koupelna pro vaši duši

2. 12. 2010 | Koupelna

Koupelna by pro nás měla představovat o mnoho více, než jen místo, kde provádíme hygienu. Pokud ji navrhneme správně, připravíme si prostor, kde si budeme moci odpočinout nejen od fyzické únavy, ale i od té psychické.

Je mnoho aspektů, které designéři doporučují dodržovat ale, každý z nás je přece jiný. To co se vám líbí u souseda nutně nemusíte mít doma také vy. Zatímco on má rád zelenou, vám stačí ji obdivovat na trávníku u domu. Vás naproti tomu dostávají odstíny hnědé, protože je máte spojeny  třeba s kávou a ta pro vás představuje totální relax. Nejlepší je popřemýšlet o tom, jaké barvy máte kolem sebe rádi, když si chcete odpočinout. Pokud si nejste jisti, vzpomeňte si na místo, kde jste se cítili báječně a v harmonii. Jaké byli okolo vás barvy?

Je úplně jedno, jestli máte velikou koupelnu s vanou a saunou, nebo malinkou, kam se sotva vejde skříňka na ručníky. Pokud si v ní uděláte pohodu a příjemné prostředí, určitě si odpočinete.

Nepřehlédněte! Velká inspirativní galerie koupelen

koupelny inspirace fotogalerie

Jak se říká, pohodu naleznete především ve vaší hlavě, a pokud se obklopíte skladbou barev, které máte rádi, půjde vám to hledání ještě lépe. Pro inspiracivám přinášíme koupelny pro duši z některých domů po světě.  Jistě si v nich najdete tu svoji.Nemusíte začít tu svou koupelnu celou  hned předělávat, není to nutné. Stačí pár doplňků ve vaší oblíbené barvě, příjemná hudba, vonné svíčky, vychlazený drink a i vy můžete mít tu svou koupelnu pro duši.

Sabrina Harisová
Foto: luxist.com, freshome.com

Dále čtěte

 Topení v koupelně aneb hřejivá relaxace

Topení v koupelně aneb hřejivá relaxace

Teplo do koupelny rozhodně patří, o tom není pochyb. Vždyť co může být horší než po blahodárné koupeli vylézt z vany do studené koupelny? Moderní koupelna je plná čerstvého vzduchu, příjemných barev a vkusných doplňků. Při řešení vytápění koupelny si můžete vybrat z různých systémů – ať už s radiátory nebo bez. Záleží jen na vaší chuti. Možností existuje hned několik…

Luxusní koupelna – jak to dělají profesionálové

Luxusní koupelna – jak to dělají profesionálové

Koupelna stejně jako ložnice patří mezi tzv. intimní místnosti. Proto, pokud je možnost a prostor to umožňuje, je více než vhodné mít pohotovostní ložnici a koupelnu pro návštěvy. Podívejte se s námi na realizaci luxusní koupelny (respektive dvou) v moderním bytě – jak to udělali profesionálové.

Sprchové kouty - nové trendy

Sprchové kouty - nové trendy

Je jisté, že design posouvá hranice v tom, jak lze nahlížet na předměty každodenního užívání. O interiérech a všech věcech, které k nim patří to potom platí dvojnásob. Pojďte proto s námi nahlédnout do světa relaxace v podobě kreativních sprchových „koutů“!

Koupelna ve francouzském stylu

Koupelna ve francouzském stylu

Interiér koupelny ve francouzském stylu se vyznačuje svou elegancí a romantickým nádechem. Dává přednost vícero střídmým dekoracím a zaměřuje se na preciznost detailu. To mají společné oba francouzské styly bydlení, jak ten provensálský, jež má venkovštější charakter, tak i pařížský, který je poněkud více strohý a nebojí se ani extravagantních prvků.

Proměna koupelny, kterou zmáknete i vy!

Proměna koupelny, kterou zmáknete i vy!

Toužíte po novém vzhledu vaší koupelny a máte jen opravdu omezené finanční prostředky? Nezoufejte! Máme pro vás pár triků na proměnu koupelny, kterou zvládnete i vy!

Komentáře ke článku

Přidat komentář
  • Zatím bez komentáře

Vložit komentář
Nejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.

captcha

Doporučená témata

interiér, bydlení, kuchyně, ložnice, koupelna, nábytek

Rostlina dne

Ořešák královský (Ořešák vlašský)

Ořešák královský (Ořešák vlašský)

Ořešák královský (Ořešák vlašský) je mohutný listnatý strom. Přírodní druh je dlouhověký strom dorůstající až dvaceti...

Atlas rostlin

Diskutujte o bydlení na fóru

(26 435 aktivních uživatelů 73 131 témat)

Poslední příspěvky

Sena
od: Sena | 30. 08. 2016, 11:30

Pěkný výlet ti mladí udělali. Já letos propásla... Číst

Bibi53
od: Bibi53 | 30. 08. 2016, 10:25

No, tak jsem vás vzala na výlet - ani jste nemu... Číst

Bibi53
od: Bibi53 | 30. 08. 2016, 10:22

Gabčíkovo a rakouské jezero: Číst

Bibi53
od: Bibi53 | 30. 08. 2016, 09:49

Slovenské Komárno - pevnost: Číst

Bohaté fotogalerie
plné inspirace a trendů
Postupy a návody
na tvoření dekorací a úpravy bytu
Nejdéle žijící fórum
o bydlení na českém internetu
Lifestylový magazín
s 13-ti letou tradicí
TOPlist