Living > Katalog

Katalog

Renovujete dům? Hledáte inspiraci? Nevíte, co uvařit na slavnostní oběd? Jak uspořádat zahradní party? Jak na rekonstrukci garáže? Jak zhubnout co nejrychleji? Nevíte si rady s dárkem pro přítele či manžela? Zajímají vás slavné osobnosti? Jak bydlí celebrity? Jaké možnosti nabízí moderní design? Jak na vytápění nového domu? Vše najdete v katalogu Living.cz

Katalog Living.cz obsahuje stovky zajímavých článků o bydlení, moderním designu i vaření. Dozvíte se, jak si zařídit kuchyni, ložnici i koupelnu a jak sladit moderní nábytek s tradičním vybavením domácností. Hledáte inspiraci na rekonstrukci svého domova? Nevíte, jak omladit své interiéry? Zajímá vás, jak bydlí slavní? Rádi byste se podívali na zajímavou akci, výstavu či veletrh? Hledáte zajímavé recepty nebo tipy na letní grilování? Jak si zařídit japonskou zahradu? Podle čeho vybírat nábytek do panelákového bytu? Vše a mnohem více se dozvíte v katalogu Living.cz 

 

Autor: Martin Sůkal

Téma: Katalog

Ozdobte svůj domov dekorativním chromovaným nábytkem

Ozdobte svůj domov dekorativním chromovaným nábytkem

26. 12. 2014 | Nábytek

Chromovaným nábytkem máme samozřejmě na mysli nábytek, který je vyrobený například ze železa nebo oceli a jeho povrch je dále upravován takzvaným pochromováním, čímž získá lesklý vzhled. Leštěná, reflexní kvalita chromu je to, co dělá z takového nábytku oku lahodící předměty. A několik takových si ukážeme v dnešní fotogalerii. Velmi dobře se takovéto čisté hladké linie kombinují s moderním nábytkem.

Kuchyně – malá a ještě menší

Kuchyně – malá a ještě menší

10. 12. 2014 | Kuchyně

Možná to někomu bude připadat jako neustále omílané téma, ale snažíme se nabízet alternativy a nápady na řešení vašich aktuálních problémů a potíží s bydlením. Malé prostory jsou strašákem číslo jedna českých domácností, a tak pro vás máme prostě další dávku inspirace.

Malá kuchyň - jak ji zařídit?

Malá kuchyň - jak ji zařídit?

21. 11. 2014 | Kuchyně

Patříte k majitelům malých kuchyní? Pak jistě víte, že v takovém prostoru je veledůležité, důmyslně využít každého centimetru. Při tom by kuchyň měla být především funkční a měla by poskytovat dostatek prostoru a pohodlí při práci. Ale jak na to?

Nejvytíženější část na pracovní desce kuchyňské linky

Nejvytíženější část na pracovní desce kuchyňské linky

16. 9. 2014 | Kuchyně

Každá kuchyně by se dala rozdělit podle feng shui, na základě designu i podle mnoha dalších paramentrů. Jedno mají ale všechny tyto druhy selekce společné – centrální, nejvytíženější bod kuchyňské linky.

Nábytek s motivem květin

Nábytek s motivem květin

12. 8. 2014 | Nábytek

Jaro a léto jsou dvě roční období, kdy kvete všechno, a to doslova. Abychom to dokázali, sestavili jsme pro vás bohatou fotogalerii nábytku, který rovněž rozkvetl. Jedná se většinou o křesla, pohovky, židličky, ale také komody nebo konferenční stolky. Pojďte se s námi na ně podívat.

Co pro nás znamená zařizování kuchyně

Co pro nás znamená zařizování kuchyně

30. 6. 2014 | Kuchyně

Než v kuchyňském prostoru uplatníte určitou koncepci, důkladně si vše promyslete. Každý máme svůj osobní skutečný styl a ten je zapotřebí si uvědomit předem, než začnete se zařizováním.

Zaměřeno na design: Designový sedací nábytek v neobvyklých tvarech

Zaměřeno na design: Designový sedací nábytek v neobvyklých tvarech

27. 6. 2014 | Nábytek

Křesla, lenošky, pohovky , židle a sofa – jsou neodmyslitelnou součástí každého interiéru a byť jim bývá mnohdy neprávem upírána jejich důležitost, nábytkový design na nich rozhodně fantazií a kreativitou našetří.

Obývací pokoj ve stylu 70. let - inspirujte se

Obývací pokoj ve stylu 70. let - inspirujte se

24. 6. 2014 | Obývací pokoj

Vraťte se zpátky v čase ale místo nudného a obyčejného interiéru použijte zábavné barvy, jedinečné doplňky a odvážný nábytek. Podívejte se na naše tipy a vytvořte retro styl inspirovaný 70. léty.

Zelená barva v bytě

Zelená barva v bytě

29. 5. 2014 | Interiér

Budeme-li citovat odborníka: „Barva je život, bez barev by byl svět mrtvý“, napsal kdysi odborník na svět barev Johannes Itten. Barva je součástí lidského života, prostředí, přírody a všeho, co nás obklopuje. Dnes se zaměříme na barvu nejčastěji spojovanou s přírodou, jednu ze základních barev, barvu zelenou.

Nástěnné hodiny jako doplněk interiéru

Nástěnné hodiny jako doplněk interiéru

16. 5. 2014 | Interiér | Komerční prezentace

Snad každý chce mít útulné, příjemné bydlení a vkusně, moderně zařízený byt či dům. Vedle vhodného uspořádání dispozice, barevného řešení či vybavení interiéru nábytkem, hrají nemalou roli i vhodné bytové doplňky. Jedním z těch, který by neměl být opomenut, jsou i nástěnné hodiny, které dnes nejsou určeny pouze k měření času, ale jsou často přehlídkou moderního, originálního a nadčasového designu.

Rustikální a venkovská kuchyně

Rustikální a venkovská kuchyně

5. 5. 2014 | Kuchyně

Zařízení kuchyně je mnohdy limitováno rozpočtem, nicméně i finančně nenáročné nebo podomácku vyrobené doplňky mohou skvěle posloužit svému účelu.

Zajímavé úchytky nejen k nábytku – od moderny po retro

Zajímavé úchytky nejen k nábytku – od moderny po retro

2. 5. 2014 | Inspirace

Při zařizování bytu a domu je třeba vybírat k nábytku také vhodné úchytky. Takové, které s nimi budou maximálně stylově ladit, ale zároveň budou praktické a ještě pokud možno takzvaně příjemné do ruky. Ať již jsou zhotoveny z jakéhokoli materiálu, měly by po dlouhou dobu spolehlivě plnit svou funkci a také zajišťovat ráz estetického nábytkového doplňku.

Kouzlo sektorových kuchyní

Kouzlo sektorových kuchyní

17. 4. 2014 | Kuchyně

Sektorový nábytek má nesporné výhody, a to nejen díky své variabilní ceně, ale i v samotné univerzálnosti jeho použití. O kuchyních to pak platí dvojnásob...

Omlazovací kúra pro váš interiér

Omlazovací kúra pro váš interiér

9. 4. 2014 | Inspirace

Pokud jste se svým stylem života relativně spokojeni a máte pocit, že jediným místem, kde jako byste vždy v jednom okamžiku zestárli o desítky let, je váš domov, pak je nutné tomu udělat přítrž.

Nábytkové sestavy do předsíně, nebojte se jich!

Nábytkové sestavy do předsíně, nebojte se jich!

27. 3. 2014 | Interiér

Předsíň, tedy vstupní prostor do každého obydlí, mívá bezpočet druhů půdorysových tvarů a snad ještě více podob, co do rozměrů a všeobecných dispozic. Jedno mají však všechny předsíně společné – musí být praktické a žádoucí je, aby byly také krásné na pohled.

Doporučená témata

interiér, bydlení, kuchyně, ložnice, koupelna, nábytek

Rostlina dne

Buk obecný (Buk lesní)

Buk obecný (Buk lesní)

Buk je to rozložitý strom s hustou korunou, obvykle dorůstají 20 až 30 m. Mají hladkou kůru šedé barvy. Na jaře tvoří...

Atlas rostlin

Diskutujte o bydlení na fóru

(25 725 aktivních uživatelů 72 661 témat)

Poslední příspěvky

kvetinka272
od: kvetinka272 | 27. 01. 2015, 18:19

Zdravím dvoreček Seno, gratuluji To bu... Číst

Sena
od: Sena | 27. 01. 2015, 18:06

Horká novinka. V sobotu si jedeme pro štěňátko ... Číst

enika
od: enika | 27. 01. 2015, 15:54

Úkol splněn, kalhoty zkráceny, dokonce jsem při... Číst

J500j
od: J500j | 27. 01. 2015, 15:00

Na jednotlivých fórach, dokonca tuším aj tu nie... Číst

Bohaté fotogalerie
plné inspirace a trendů
Postupy a návody
na tvoření dekorací a úpravy bytu
Nejdéle žijící fórum
o bydlení na českém internetu
Lifestylový magazín
s 13-ti letou tradicí
TOPlist