Living > Inspirace > Jak bydlí slavní > Obývací pokoje celebrit

Obývací pokoje celebrit

5. 1. 2011 | Jak bydlí slavní

Každý z nás se jistě rád podívá, jak bydlí jeho přátelé a občas i načerpá nějakou inspiraci. Celebrity mají tu výhodu, že mají k dispozici nejen tučné konto ale často i pomocnou ruku šikovného designéra. Pojďte se podívat, v jakých obývacích pokojích tráví večery slavní a v anketě na pravé straně můžete hlasovat, který z nich se vám nejvíce líbí.

Obývací pokoj číslo 1 : Demi Moore a Ashton Kutcher
Slavná herečka s manželem obývá úžasnou vilu v Beverly Hills, která prošla důkladnou renovací. Demi Moore nechtěla obývací pokoj v hollywoodském stylu, který je pouze na ukázku a na titulky časopisů o bydlení. Chtěla prostor, který by měl hezký výhled, pohodlné posezení, byl bezpečný pro děti a nevyžadoval neustálý úklid. Prosklené zdi jsou zdrojem světla a po jejich odstranění se obývací pokoj propojí s terasou, takže vznikne jeden kompaktní prostor, který se v případě dešťů dá zakrýt automatizovanou stříškou.

Obývací pokoj číslo 2: Anjelica Huston
Anjelica Huston u nás známá díky roli morbidní krásky Morticie z Addamsovy rodiny, dlouho hledala místo, kde její rozháraná umělecká duše najde klid, až zakotvila na ranči v Kalifornii. Ranč pochází z roku 1932 a díky hereččině zálibě v umění, poskytl prostor nejen pro její autorské malby, ale také pro mnoho zajímavých kousků, které si dovezla z nejrůznějších natáčení. Malby na stěnách a okenních rámech mají do domu přinést blahobyt a bezpečí.

 Obývací pokoj číslo 3: Sting a Trudie Styler
Zpěvák Sting je typ člověka, který je rád, když se o něm píše v souvislosti s jeho hudbou. Nevyhledává skandály a přímo si lebedí v dlouholetém poklidném manželství s Trudie. Obývací pokoj, kde spolu tráví večery, také dýchá poklidnou atmosférou. Je v londýnském domě z osmnáctého století a jeho stěny zdobí originály děl od takových mistrů, jakými byli Picasso nebo Matisse.

Nepřehlédněte - velká fotogalerie obývacích pokojů

obývací pokoje inspirace fotogalerie Obývací pokoj číslo 4: Sir Elton John a David Furnish
Tento obývací pokoj v v losangeleském domě Eltona Johna, byl zařízen tak, aby vyhovoval oběma partnerům a aby byl funkční. Oba se shodli na tom, že nepotřebují místo na párty pro 60 hostů, potřebují prostor, kde budou moci relaxovat a uniknout z bláznivého světa showbyznysu.Obývací pokoj číslo 5: Diane Keaton
Velmi oblíbená herečka a bývalá partnerka Woodyho Allena si zamilovala  koloniální vilu v Beverly Hills z roku 1920, která byla několika předchozími majiteli přetvořena na moderní dům, který nebyl ničím zajímavý. Najala si designéra a požádala ho, aby jí pomohl vilu zrenovovat a vtisknout jí zpět jednoduchost a zároveň hloubku španělského koloniálního stylu. Diane Keaton je vášnivá sběratelka okrasné keramiky, což v domě hojně zúročila.

Obývací pokoj číslo 6: Nicolas Cage
Nicolas Cage má opravdu vytříbený vkus a slabost pro starožitnosti. Někteří designéři však trvdí, že pokud člověk nemá vkus ale má peníze, nakoupí starožitnosti, protože tím nemůže nic zkazit a vše bude vypadat elegantně a luxusně. Dům na Rhode Islandu je ale postaven v takovém stylu, že k nákupu starožitností přímo vyzývá. Nakolik je starožitný obývací pokoj opravdu vhodný pro relaxaci už posuďte sami.Sabrina Harisová
Foto: architecturaldigest.com,smh.com.au

Dále čtěte

10 nejzajímavějších architektonických projektů roku 2010 II.

10 nejzajímavějších architektonických projektů roku 2010 II.

Minulý rok přinesl realizaci mnohých projektů a první část těch nejzajímavějších jsme vám představili včera. Dnes nás čekají skvosty architektonických projektů roku 2010, patřících mezi ty, o kterých se designérských kuloárech nejčastěji mluvilo.

Ložnice slavných

Ložnice slavných

Minulý týden jsme navštívili obývací pokoje, kde slavní tráví večery, dnes se podíváme, kam skládají své hlavy. Nahlédněte do ložnic slavných osobností.

Jak bydlí slavní: Charlie Sheen

Jak bydlí slavní: Charlie Sheen

Charlie Sheen teď právě prožívá ne příliš radostné období. Ono se s ním vlastně už táhne celkem dlouho. Jeho nezvladatelné záchvatky vzteku za velké podpory alkoholických nápojů vyústily v situace, při kterých napadl svou manželku a některé spolupracovníky. V těchto dnech právě probíhá jeho rozvodové řízení. Pojďte se podívat do domu, kde „zatím“ bydlí Charlie Sheen.

Jak bydlí slavní: Tina Turner

Jak bydlí slavní: Tina Turner

Přezdívá se jí rocková babička, nebo královna rockenrollu. Muži žasli nad jejíma pevnýma nohama v upnutých kožených minisukních a ženy toužily mít tak bohaté vlasy jako ona. Tina Turner ještě nepatří do starého železa a my se podíváme, kde čerpá energii a užívá si života.

Jak bydlí slavní : Sheryl Crow

Jak bydlí slavní : Sheryl Crow

Sheryl Crow je známou americkou zpěvačkou a kytaristkou. Cen Grammy má doma devět a kromě toho se dostala mezi pár vyvolených, kteří nazpívali titulní píseň k filmům o fiktivním tajném agentovi 007 Jamesi Bondovi. V poslední době si prošla těžkým obdobím, kdy bojovala s rakovinou a rozpadl se jí vztah s Lancem Armstrongem. Zaměřila se tedy na sebe a své okoli a vytvořila si doma oázu pro své těžce zkoušené nervy. Jak bydlí slavná Sheryl Crow?

Jak bydlí slavní: Ali Amiri

Jak bydlí slavní: Ali Amiri

Ali Amiri se nedávno přestěhoval, ale to pro něj není žádná novinka, za 11 let co v Čechách žije, se stěhoval tolikrát, že už si ani nepamatuje na kolika místech bydlel. Pevně ale věří, že ve svém současném bytě, do kterého teď s námi nahlédnete, zakotví na delší dobu. Jak tedy bydlí slavný Ali Amiri?

Komentáře ke článku

Přidat komentář
  • Zatím bez komentáře

Vložit komentář
Nejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.

captcha

Doporučená témata

interiér, bydlení, kuchyně, ložnice, koupelna, nábytek

Rostlina dne

Aloe vera

Aloe vera

Botanicky je specifikováno a rozpoznáno něco přes 300 druhů Aloe, nicméně farmaceutický průmysl využívá pouhé tři odrůdy....

Atlas rostlin

Diskutujte o bydlení na fóru

(26 463 aktivních uživatelů 73 148 témat)

Poslední příspěvky

Julie1234
od: Julie1234 | 27. 09. 2016, 19:13

Dobrý den, na http://www.homezin.cz/media/vries... Číst

kosacek
od: kosacek | 27. 09. 2016, 16:43

Už zrají arguty, u mne jen Merkel35, tu vyhodím... Číst

supec
od: supec | 27. 09. 2016, 16:09

Kupte "zděř" (v železářství), nebo o ... Číst

Alča1
od: Alča1 | 27. 09. 2016, 15:00

Ahojte, kdysi jsem si na skalničkové výstavě ko... Číst

Bohaté fotogalerie
plné inspirace a trendů
Postupy a návody
na tvoření dekorací a úpravy bytu
Nejdéle žijící fórum
o bydlení na českém internetu
Lifestylový magazín
s 13-ti letou tradicí
TOPlist