Living > Inspirace > Jak bydlí slavní > Jak bydlí slavní: Petr Vojnar

Jak bydlí slavní: Petr Vojnar

28. 7. 2010 | Jak bydlí slavní

Navštívili jsme zpěváka a bývalého lídra úspěšné chlapecké skupiny T-boyz Petra Vojnara v pražských Vysočanech.

V poslední době tě vnímáme spíše jako herce a moderátora. Pověsil jsi hudbu na hřebík?
Je pravda, že jsem se v poslední době věnoval aktivněji herectví (Experti, Veni Vidi Vici) a moderátorské dráze, ale v současnosti připravuji malé hudební překvapení, na které se moc těším. Dostal jsem také nabídku televize Prima na spolupráci při obnově jednoho úspěšného zábavného pořadu, tak doufám, že se mi to povede všechno skloubit.

Jak dlouho tady bydlíš?
S přestávkami 12 let a aktivně asi 2 a půl roku. Musím se přiznat, že byl maminčin mazánek a samotnému mi  to moc nejde. Tak jsem hledal partnerku, která by mi tu maminčinu péči mohla nahradit.

Dělal sis v bytě nějaké úpravy?
Před rokem proběhla celková rekonstrukce. Na určité věci jsem si pozval designéra a zbytek zařizovala přítelkyně. Máme atypický byt, takže většina nábytku byla dělaná na míru. Na tohle moc kreativní nejsem. Kdyby bylo po mém, mám tady ohniště, matraci a velikou televizi.

Jak je byt velký?
Byt je 2+KK, což vlastně splňuje dokonale. Koupelnu máme totiž v kuchyni. Nejvíce "konfliktů" s přítelkyní bývá ohledně dřezu. V kuchyni máme dvojdřez. Jedna jeho půlka patří do koupelny a druhá do kuchyně. Občas dostanu vynadáno, když nádobí odložím do „koupelny“. Je to celkem komická situace, ale tohle rozmístění doporučuju všem, co se rádi sprchují a vaří. Mohou tyto vášně vykonávat současně.

Nakupuješ rád věci do bytu?
Já si většinou něco koupím a pak teprve řeším, jestli se mi to sem vejde. Což není úplně ideální stav. Koupil jsem si obrovskou televizi, a když s ní stěhováci přijeli, určitě si říkali, že jsem borec, protože mám nejspíš byt přes celé patro. Když jsem jim otevřel a oni nakoukli dovnitř, smích je přešel. Myslím, že má ložnice, je regulérně nejmenším místem, kde tak velkou televizi instalovali.
Podobně jsem kupoval sedačku. Ten den jsem byl po nějaké hádce a rozhodl jsem se jít koupit něco do bytu. Vlastně ani nevím proč. Prošel jsem obchod a tahle sedačka mi padla do oka. Řekl jsem, že ji chci. Stála úplně nesmyslné peníze, přesto jsem ji koupil. Když přijeli stěhováci, zjistili, že sedačka je širší než rámy dveří. Nakonec jsme ji tam dostali, ale za cenu toho, že jsem opravoval dveře a zdi.

Představíš nám své nejoblíbenější kousky?
Nejsem typ člověka, který hromadí majetek.  Baví mě maličkosti, které dotváří atmosféru. Jeden kousek, který bych ale chtěl vypíchnout, je rotoped. Skvěle na něm vypadají moje pověšené košile. No a ve skříni si schovávám oranžovou košili, která se nosí v nejstřeženějším americkém vězení. Je autentická, vlastně tam chybí jen jméno odsouzeného. Občas si ji z recese vezmu na sebe.

Co bys doporučil našim čtenářům, kteří si zařizují byt?
Ať se obrátí na moji přítelkyni. Ne, vážně. Myslím, že v každém věku má člověk jiné priority. Když je  mladý, je mu celkem jedno, jak bydlí, anebo se obklopuje tím, co frčí na netu. Když je člověk starší, tak se pak hodně upíná k majetku a to bych asi nechtěl. Takže bych asi doporučil lidem, aby nechodili nakupovat naštvaní, jinak dopadnou jako já. A když si nevědí rady, tak ať se zeptají odborníka, střevo si taky neoperují sami.

Sabrina Harisová
Foto: autorka

Foto: Profimedia.cz

Dále čtěte

Šatna Christiny Aquilery - Poznej 5 rozdílů

Šatna Christiny Aquilery - Poznej 5 rozdílů

Naše letní hra stále pokračuje. Dnes se podíváme do šatny americké zpěvačky Christiny Aquilery.

Jak bydlí slavní: Britney Spears

Jak bydlí slavní: Britney Spears

Americká zpěvačka Britney Spears právě pracuje na svém dalším albu ve studiu a mezitím si kupuje nemovitosti. Některé z nich jsou i mnoho měsíců opuštěné, než se do nich pustí nějaký z vyhlášených designérů. Pojďte s námi na návštěvu do jejího nejnovějšího domu v Los Angeles.

Jak se bydlí v silážní jámě?

Jak se bydlí v silážní jámě?

Pro stavbu obytného domu lze použít takřka cokoliv a některé alternativní materiály jsou navíc v mnohém zajímavější, než např. klasické cihly nebo tvárnice. Zveme vás na návštěvu domu, jehož stěny tvoří plechová konstrukce používaná pro zpevnění stěn silážní jámy! Rozhodně to není nepohodlné bydlení!

Jak bydlí slavní: Tiger Woods

Jak bydlí slavní: Tiger Woods

Tigera Woodse jistě není třeba představovat. Pokud se do vaší paměti nezapsal svými skvělými výsledky v golfu, možná jste zaregistrovali obrovský skandál, který rozkryla jedna z jeho početného zástupu milenek. Tiger si potřeboval odpočinout od nepříjemného zájmu médií a možná trochu zpytovat svědomí a proto si pořídil vilu na Havaji.

Jak bydlí slavní: Lance Armstrong

Jak bydlí slavní: Lance Armstrong

V našem seriálu vám představujeme domy slavných osobností, kterým se zařizováním a občas i výběrem nemovitosti pomáhali designéři. Dnes se podíváme do domu sedminásobného vítěze Tour de France, který nemá rád, když mu někdo říká, jak má bydlet. Takže, jak bydlí slavný Lance Armstrong?

Jak bydlí slavní: Barack Obama

Jak bydlí slavní: Barack Obama

Slavní si domy vybírají podle svého vkusu nebo podle vkusu pověřeného architekta. Muž, za kterým se půjdeme podívat, je v domě pouze přechodně, ale i tak dostal možnost si ho upravit podle svého. Dům musí splňovat i bezpečnostní kritéria, protože v něm bydlí nejmocnější muž planety. Jak tedy bydlí slavný Barack Obama?

Jak bydlí slavní : John Travolta

Jak bydlí slavní : John Travolta

John Travolta je americký herec, kterého není třeba příliš představovat. Před mnoha lety zazářil v Pomádě a Horečce sobotní noci, po několika neúspěšných počinech byl obsazen do filmu Pulp Fiction a tím se znovu vyšvihl na hollywoodské nebe, kde prozatím zůstává. Jeho láska k velkým vozům a letadlům ho přivedla na Floridu, kde si pořídil dům s obrovským pozemkem. Jak tedy bydlí slavný John Travolta?

Jak bydlí slavní – Gerard Butler

Jak bydlí slavní – Gerard Butler

Gerard Butler je hollywoodský herec původem ze skotského Glasgow. Poprvé na sebe opravdu upozornil v historickém filmu 300 Bitva u Thermopyl a romantická srdce potěšil hned v následujícím snímku P.S. Miluji Tě. A jak bydlí slavný Gerard Butler?

Jak bydlí slavní: Cher

Jak bydlí slavní: Cher

Cher je nejen žijící extravagantní hudební ikonou, ale také herečkou a v neposlední řadě i nepsanou modlou gayů. Je známá velkým množstvím plastických operací a tím, že si ve svém úctyhodném věku 64 let na sebe klidně oblékne průhledný punčochový úbor a vyrazí předávat cenu na nejsledovanější hudební událost roku. Jak bydlí slavná Cher?

Jak bydlí slavní – Madonna

Jak bydlí slavní – Madonna

Madonna je člověk, který se ve stejný den jako vy začne učit jezdit na bruslích a zatímco vy se za rok budete před přáteli předvádět poloviční holubičkou, ona bude zvládat skoky a piruety. Ať se pustí do čehokoliv, je úspěšná. Pravda, ve filmové kariéře už párkrát zakopla, ale zatím se nevzdává. V soutěži poznej 5 rozdílů jsme před pár měsíci představili Madonninu koupelnu a od té doby píšete, že byste chtěli vidět zbytek domu. Jak tedy bydlí Madonna?

Jak bydlí slavní: David Boreanaz

Jak bydlí slavní: David Boreanaz

Pokud sledujete Sběratele kostí, tak vám jistě Davida Boreanaze nemusíme představovat. Americký herec na sebe ale už dříve upoutal pozornost především jako polepšený a nakonec znovu zlobivý upír Angel v seriálu Buffy - přemožitelka upírů. Jak bydlí David Boreanaz se dozvíte v následujícím článku.

Jak bydlí slavní : módní návrhářka HELENA BEDRNOVÁ

Jak bydlí slavní : módní návrhářka HELENA BEDRNOVÁ

Módní návrhářka Helena Bedrnová je v české módní branži pojem. Spolupracuje s mnoha tvářemi českého šoubyznysu, obléká modelky a missky, určuje styl některým moderátorům zábavných a zpravodajských pořadů, je majitelkou společnosti HB Helena a spolumajitelka New Image production a Image studio 3003, vystavuje nejen v Čechách, ale i v Paříži nebo v Miláně…A tak bychom mohli pokračovat ještě dlouho. Zajímalo nás, jak a kde tato téměř superžena bydlí.

Komentáře ke článku

Přidat komentář
  • Zatím bez komentáře

Vložit komentář
Nejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.

captcha

Doporučená témata

interiér, bydlení, kuchyně, ložnice, koupelna, nábytek

Rostlina dne

Dymnivka

Dymnivka

Masitými výhony a dělenými listy velmi nápadná trvalka. Květy přes bílou, žlutou a růžovou barvu až po modrou s nápadnými...

Atlas rostlin

Diskutujte o bydlení na fóru

(26 464 aktivních uživatelů 73 149 témat)

Poslední příspěvky

jitrk
od: jitrk | 28. 09. 2016, 20:20

Ahojte, nepoznali byste někdo tuhle fuchsu? Vyk... Číst

PacAPusu
od: PacAPusu | 28. 09. 2016, 20:02

rozhodně není problém zařídit doma kancelář, vy... Číst

PacAPusu
od: PacAPusu | 28. 09. 2016, 19:58

já bych se toho nebála... nemyslím si, že rekla... Číst

kvetinka272
od: kvetinka272 | 28. 09. 2016, 18:14

Bibi, já neumím odpočívat Dnes jsem kompletn... Číst

Bohaté fotogalerie
plné inspirace a trendů
Postupy a návody
na tvoření dekorací a úpravy bytu
Nejdéle žijící fórum
o bydlení na českém internetu
Lifestylový magazín
s 13-ti letou tradicí
TOPlist