Living > Inspirace > Jak bydlí slavní > Jak bydlí slavní: Hnízdečko lásky Jennifer Anniston a Justina Therouxe

Jak bydlí slavní: Hnízdečko lásky Jennifer Anniston a Justina Therouxe

10. 2. 2016 | Jak bydlí slavní

Jennifer Anniston se po čtyřletím vztahu vloni vdala za herce a scénáristu Justina Therouxe. Novomanželé si užívají své první měsíce manželství v nově rekonstruovaném sídle v Bel Air. Pojďme se do něj podívat.

Dům Jennifer koupila za astronomickou cenu 24,9 milionu. Moderní stavba se nachází na ostrohu vysoko nad Bel Air Country Club. Byla postavena do tvaru písmena U. Fantastická terasa domu nabízí nerušený výhled na oceán a přitom poskytuje naprosté soukromí.

Hlavní budova nabízí čtyři ložnice a šest koupelen. Vnitřní prostory domu byly vybaveny medově zlatými dřevěnými podlahami. Ve svižném interiéru převládá bílá barva, rozsáhlé prosklené plochy, které umožňují do interiéru vniknout zářivému kalifornskému slunci.

Formální obývací prostor je kompletně prosklený ze tří stran. Vévodí mu oboustranný krb, který je směrem do pokoje obklopen neutrální šedou a do domu na sebe upozorňuje zářivě rudou, která ladí s doplňky v obývacím pokoji. Nachází se zde několik pohovek a křesel, všechny v bílé barvě sestavené do několika komunikačních zón.

V odpočinkové místnosti se nachází velká knihovna v oblíbené medově zlaté. Zabořit se obyvatelé mohou do bílé pohovky a sledovat televizi nebo si číst. I přilehlá ložnice působí velmi jednoduše a přesto příjemně. Bílou najdete nejen na stěnách ale i na huňatém koberci.

Na zadní straně domu lze z balkonů a teras pozorovat město a kaňon. Široký trávník sahá až k bazénu, která se nachází na spodní terase mezi domem a malou strání vinice, která se pne na nejnižším svahu terasy. Jestli se dá na výrobu vína, se sympatická herečka zatím nevyjádřila.

Text z dostupných zdrojů vytvořila redakce
Foto Profimedia

Dále čtěte

Jak bydlí slavní: Britney Spears

Jak bydlí slavní: Britney Spears

Americká zpěvačka Britney Spears právě pracuje na svém dalším albu ve studiu a mezitím si kupuje nemovitosti. Některé z nich jsou i mnoho měsíců opuštěné, než se do nich pustí nějaký z vyhlášených designérů. Pojďte s námi na návštěvu do jejího nejnovějšího domu v Los Angeles.

Jak bydlí slavní: Donna Karan

Jak bydlí slavní: Donna Karan

Slavnou módní návrhářku Donnu Karan asi není třeba příliš představovat. Je to Američanka židovského původu a zakladatelka značky Donna Karan a DKNY. Vzhledem k tomu, že je móda a styl jejím každodenním chlebem, zajímalo nás, jak bydlí.

Jak bydlí slavní : John Travolta

Jak bydlí slavní : John Travolta

John Travolta je americký herec, kterého není třeba příliš představovat. Před mnoha lety zazářil v Pomádě a Horečce sobotní noci, po několika neúspěšných počinech byl obsazen do filmu Pulp Fiction a tím se znovu vyšvihl na hollywoodské nebe, kde prozatím zůstává. Jeho láska k velkým vozům a letadlům ho přivedla na Floridu, kde si pořídil dům s obrovským pozemkem. Jak tedy bydlí slavný John Travolta?

Komentáře ke článku

Přidat komentář
  • Zatím bez komentáře

Vložit komentář
Nejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.

captcha

Doporučená témata

interiér, bydlení, kuchyně, ložnice, koupelna, nábytek

Rostlina dne

Ploštičník

Ploštičník

Ploštičníky patří mezi trvalky. Většina odrůd dosahuje výšky 1,20m až 1,8m . Co do velikosti je za rekordmana považován...

Atlas rostlin

Diskutujte o bydlení na fóru

(26 466 aktivních uživatelů 73 149 témat)

Poslední příspěvky

Feler-ka
od: Feler-ka | 01. 10. 2016, 14:57

Ahoj, selčičky. Tak jsem v cz a nevím odkuď zač... Číst

Bibi53
od: Bibi53 | 01. 10. 2016, 12:57

Ahoj vespolek, máme taky krásný den, já i leniv... Číst

Milan887
od: Milan887 | 01. 10. 2016, 12:48

Já jsem dlouho hledal projektanta, ale nakonec ... Číst

kvetinka272
od: kvetinka272 | 01. 10. 2016, 10:32

Přeji krásnou sluníčkovou sobotěnku Venku je... Číst

Bohaté fotogalerie
plné inspirace a trendů
Postupy a návody
na tvoření dekorací a úpravy bytu
Nejdéle žijící fórum
o bydlení na českém internetu
Lifestylový magazín
s 13-ti letou tradicí
TOPlist