Living > Interiér > Interiér > Vířivky Canadian Spa - synonymum zákaznické spokojenosti

Vířivky Canadian Spa - synonymum zákaznické spokojenosti

10. 12. 2013 | Interiér | Komerční prezentace

Jedinečné a exkluzivní vířivé vany, které jsou cenově dostupné pro většinu domácností. Modely v ekonomické i super luxusní třídě s nejmodernější technologickou výbavou s důrazem na nízké provozní náklady. To je Canadian Spa, TOP 3 brand na českém trhu a jeden ze světově nejoblíbenějších výrobců, slavící úspěch napříč americkým i evropským trhem.

V České republice vířivé vany Canadian Spa distribuuje společnost SPA Studio s.r.o. A jak říkají její zástupci - jedná se o vířivé vany, které dokáží čeští zákazníci náležitě ocenit.

Královské SWIM SPA i vířivé vany na balkon či terasu
Canadian Spa totiž nabízí pro každého něco. Sportovce uchvátí například SWIM SPA NAUTILUS, hodící se jako plnohodnotná náhrada bazénu s celoročním provozem v interiéru i exteriéru. Díky výkonnému protiproudu je však méně náročný na prostor a své místo tedy najde i v interiéru střední až menší plochy.
Model DELPHINA přináší nejlepší řešení pro celou rodinu. Tato vana se sníženým nástupem je vhodná jak pro děti, tak například seniory a poslouží jako plnohodnotné domácí lázně.

Model BALAENA je svým sofistikovaným pojetím jednotlivých masážních zón ideální pro ty, kteří se věnují pohybovým aktivitám. Vyvinuta byla pro profesionální sportovce a nabízí dostatečnou péči pro většinu svalových soustav.
Nebo je možné vybírat z celého portfolia malých modelů, které se vejdou i do bytu, na balkon či terasu - LARA MINI, PUERLA, PUERLA MINI nebo CORALL. Zaujme i model ve tvaru mořské paryby MANTA s unikátní rohovou dispozicí.

Dobrou vanu tvoří také nadstandardní záruky a skvělý servis
Aby vířivá vana přinášela maximum radosti a pohody, je třeba zajistit klientovi stoprocentní doplňkový servis. Právě proto jsou produkty Canadian Spa vybaveny prodlouženou zárukou nad rámec zákonné povinnosti. Zákazníci tak mohou využívat například doživotní záruku na samonosnou konstrukci vany nebo prodloužené záruky na skořepinu v řádu desítek let či záruky na vnitřní technologie.

Standardem brandu Canadian SPA je také servisní tým techniků, kteří jsou kdykoli k dispozici na území celé České republiky. Zkrátka jak říkají představitelé značky - každý, kdo si koupí výrobek Canadian SPA se stává automaticky členem prestižní zákaznické rodiny a tak s ním také bude nakládáno.

To je ostatně vidět už při samotném výběru vířivé vany nebo SWIM SPA. Zákazníci mohou využívat bezplatných konzultací. K dispozici jsou jim specialisté, kteří v případě zájmu pomohou s výběrem toho nejvhodnějšího modelu. Samozřejmostí je také zajištění instalace vířivé vany nebo SWIM SPA spojená s pečlivou konečnou kontrolu včetně oživení vany.

Canadian Spa využívá jen ty nejlepší technologie
Vnitřní technologie, které vany Canadian Spa využívají, patří vždy k tomu nejlepšímu ve své třídě. Hlavní řídicí jednotky, ovládací panely, čerpadla nebo topná tělesa dodává například americký výrobce Balboa Water Group, blowery zase nejuznávanější světový výrobce CG Air. Distributor van Canadian SPA pro Českou republiku je navíc držitelem licenci pro výhradní distribuci a servis těchto značek ve střední a východní Evropě. Dané technologie tedy skvěle zná a zákazníkům může nabídnout vždy to nejlepší z celosvětového vývoje.

Není tedy problém zákazníkům namontovat a spravovat ty nejpokročilejší systémy - moderní řídící jednotky, které umožňují ovládání vířivé vany pomocí smartphonu, energeticky úsporná čerpadla anebo ergonomické trysky, zaměřené na nejrůznější druhy hydroterapie.

Udělejte první krok - navštivte showroom!
Pokud patříte k těm, kdo již nějaký čas přemýšlí o pořízení vířivé vany, je čas udělat první krok. Navštivte showroomu Canadian SPA v Praze na Bílé Hoře, kde je možné prohlédnout si jednotlivé technologie a modely a získat hned konkrétní představu, jak může vaše nová vana vypadat. V případě komplikovanějších řešení je pak samozřejmostí návštěva technika přímo v terénu.

Nezapomeňte také navštívit webové stránky www.spa-studio.cz. Naleznete zde kompletní informace o modelech vířivých van, nejmodernějších wellness technologiích a řešeních, ale také zajímavé rady a tipy pro budoucí anebo současné majitele vířivých van.

Komentáře ke článku

Přidat komentář
  • Zatím bez komentáře

Vložit komentář
Nejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.

captcha

Doporučená témata

interiér, bydlení, kuchyně, ložnice, koupelna, nábytek

Rostlina dne

Koniklec

Koniklec

Nápadné květy v bílé, růžové a nejčastěji fialové barvě. Zajímavě členěné listy, působivé ochmýřené nevšedně vypadající...

Atlas rostlin

Diskutujte o bydlení na fóru

(26 460 aktivních uživatelů 73 145 témat)

Poslední příspěvky

Bibi53
od: Bibi53 | 25. 09. 2016, 13:18

Ahoj v neděli , krásné počasíčko i u nás! Apr... Číst

kvetinka272
od: kvetinka272 | 25. 09. 2016, 11:48

Přeji pěknou sluníčkovou neděličku U nás byl... Číst

michalnet
od: michalnet | 25. 09. 2016, 10:07

zdravím chci se zeptat jde o dum cca 6 let star... Číst

aprill1
od: aprill1 | 25. 09. 2016, 08:30

Krásnou neděličku přeju....u nás opětně nádhern... Číst

Bohaté fotogalerie
plné inspirace a trendů
Postupy a návody
na tvoření dekorací a úpravy bytu
Nejdéle žijící fórum
o bydlení na českém internetu
Lifestylový magazín
s 13-ti letou tradicí
TOPlist